Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zanzibar'a nasıl gidilir?

2,257
kez izlendi
Puan: 1.86 / 5
Detaylı Açıklama

Zanzibar'a nasıl gidilir?

Türkiye'den Zanzibar'a direkt olarak ulaşım bulunmuyor. Zanzibar Tanzanya'nın bir adası. Önce uçakla Tanzanya'ya, ardından da deniz yoluyla Zanzibar'a geçebilirsiniz. Zanzibar bir ada olduğu için kara yoluyla ulaşım mümkün değildir. Uçak ya da deniz yolunu tercih etmeniz gerekir.

Zanzibar'a deniz yoluyla gitmek için alternatif yolları tercih edebilirsiniz. Zanzibar'a hızlı feribot ile 50 dolar karşılığında 45 dakikada ulaşabilirsiniz. 30 Dolar vererek 2 saatte Zanzibar'a giden gemilere de binebilirsiniz. 90 Dolar vererek 20 dakikada uçakla da Zanzibar'a gidebilirsiniz.

Zanzibar, Tanzanya'ya bağlı bir ada. Zanzibar'a gidebilmek için Tanzanya vizesi almak gerekir. Tanzanya'dan Zanzibar'a gemi ile geçerken form doldurup, pasaportunuzu kaşeletmeniz gerekir. Zanzibar'a gitmeden önce mutlaka sarı humma aşısı olmalısınız ve karne almalısınız. Karneyi yanınızda bulundurmanız önemli, çünkü adaya giriş yaparken mutlaka karne size sorulacaktır, karneniz yoksa Zanzibar'a giremezsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat