Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeni evlenecek çiftler bütçelerine göre ev seçiminde nelere dikkat etmeli?

538
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yeni evlenecek çiftler bütçelerine göre ev seçiminde nelere dikkat etmeli?

Yeni evlenen çiftler evlerini kiralarken ya da satın alırken muhite çok dikkat etmeli. Çünkü araştırmalar gösteriyor ki muhit ne kadar zenginse insanlar da kendini o kadar zengin hissediyor. Bu da harcamaların otomatik olarak artmasına neden oluyor.

Sonuçta şöyle bir durum ortaya çıkıyor, insanlar daha iyi bir muhitten ev almak için çabalıyor çabalıyor ve istedikleri o muhitten evlerini alıyor. Ancak bundan sonra masraf ve harcamaları daha da artıyor. Komşunun arabası, komşunun giysileri derken harcamalar kat be kat artıyor.

Yeni evli çiftlerin ev alırken ya da kiralarken yaptığı başka bir hata da ihtiyaçlarından büyük evlerin peşine düşmeleri. Yeni evlenirken 3+1 ev almaya ya da kiralamaya hiç gerek yok. yeni evlenirken 1+1 evle bile başlanabilir. Bundan sonra çocuk geldikçe daha geniş evlere geçilebilir. Evler bir yere kaçmıyor.

En önemlisi ise bütçeye göre ev seçmektir. Ne olursa olsun evinizi kiralarken bütçenize göre hareket edin. Bütçenizin belli bir oranından fazla kira ya da taksit ödemeyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat