Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeni bir işe başlarken astrolojik verileri nasıl değerlendirmeliyiz?

276
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yeni bir işe başlarken astrolojik verileri nasıl değerlendirmeliyiz?

Yeni bir işe başlarken anın kalitesi son derece önemlidir. Bizler astrolojik haritaların içinde bulunduğu anları çıkartarak yeni bir işin başlangıcını, ilerleyişini ve sonuçlanma şeklini değerlendirebiliriz. 

Gökyüzünde sert açılar olduğu zaman başlayan bir işin ilerlemesi potansiyel olarak belirli zorluklarla karşılaşabilir. Bununla beraber gökyüzünde uyumlu açılar varken başlanan bir iş daha kolay ve daha hızlı ilerleyecektir. 

Diğer bir önemli nokta ise yeni bir işe Ay boşluktayken başlanmaması gerektiğidir. Ay boşlukta bulunduğu zaman başlayacağımız işlerde sonuç elde etmekte zorlanabiliriz. Bu sebepten, Ay boşluktayken yeni bir girişimde bulunmamak, elimizde var olan işleri tamamlamak son derece mantıklı olacaktır. 

Yeni ay zamanları ise yeni işlere başlamak için daha uygun zamanlardır. Dolunay zamanları ise elimizdeki işleri tamamen bitirip, hasatını, sonuçlarını görmek adına uygun zamanlar olarak değerlendirilir. 

Yine sıkça sorulan bir soru da Merkür gerilmesi zamanlarında nasıl hareket etmemiz gerektiğidir. Özellikle Merkür retrosu (gerilemesi) zamanlarında gelen iş teklifleri ile ilgili kişilerin imzalayacakları belgeleri, başlayacakları işleri daha doğru değerlendirmeleri adına koşulları tekrar tekrar kontrol etmeleri daha mantıklı olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat