Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

2,372
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler, burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile siz de yenilenmeye başlıyorsunuz. Özellikle Ay genelinde kendinizle ilgilenmek istediğiniz bir enerjidesiniz. Neptün'ün de olumlu etkisi olacak üzerinizde, hayallerini kurduğunuz bir seyahat fırsatı getirebilir size buradaki etki, belki bazı Yengeçler de kişisel gelişimi ile ilgili bir başlangıç yapacak hayatında. Zaten Temmuz sizin ayınız ve Güneş de burcunuzda olacak ve sizi parlatacak. 

5 ve 6 Temmuz tarihlerinde Plüton ve Güneş arasında gergin bir açı olacak. Bu dönem özellikle içsel ihtiyaçlarınızın ön planda olacağını, ayrıca İlişkilerin önem kazanacağını söyleyebilirim. Ortamınızı gözden geçiriyor olabilirsiniz sizde, belki eşinizin bir problemi ile ilgileniyor olabilirsiniz. 
12 Temmuz'da gerçekleşecek Dolunay'da sen ve ben dengenizde olacağı için, belki biraz huzursuz hissedeceğiniz etki de olabilecektir. İlişkilerinize özen göstermelisiniz, fevri olmamalısınız. 

13 Temmuz'da Merkür burcunuza geçiş yapıyor. Merkür özellikle Temmuz ilk yarıda size planlar yaptırıyor olacak, burcunuza geçişi ile birlikte ne istediğinizi çok daha yoğun kavradığınız, ilişkinize daha çok özen göstermek istediğinizi söyleyebilirim. Yakın aile veya arkadaşlarla görüşme ve sosyalleşme fırsatı da getirecektir size Merkür. 

Özellikle Merkür'ün burcunuza geçişi ile birlikte, fikirlerinizi açıkladığınız, dost ortamlarda olduğunuz bir enerjide olacaksınız.

16 Temmuz'da Jüpiter Aslan burcunda olacak. Aslan sizlerin maddi kaynaklarınızı yönettiği için, Jüpiter'in gelişi ile kaynaklarınızda olumlu bir değişim de beraberinde gelecektir. Maddi fırsat ile birlikte sizin de enerjiniz değişecektir. Zaten Temmuz 2. yarı çok daha enerjik olacak sizler için. 
Jüpiter 1 yıl boyunca maddi kaynaklarınızı yöneten Aslan burcunda olacağı için, genel olarak ekonomik konularda bir iyileşme sürecini başlatıyor olacak diyebilirim. 

26 Temmuz'da dost burcunuz Akrep'e geçiş yapacak Mars ve hayatınıza enerji ve neşe getirecektir. Daha fazla sosyal olacağınız bir dönemi başlatacak. Spor üyeliğine başlayabilirsiniz, kendinize artık vakit ayırmak istiyorsunuz. Çocuklar alanınıza geçiş yapacak Mars belki de bazı Yengeçlerin çocukları ile ilgili önemli ve güzel gelişmesine sebep olacaktır. Dikkatiniz Mars'ın geçişi ile birlikte çocuk konusunda olacak, ve biraz da sizin özgürleşmeniz ile ilgili olacak. 

Asıl güzel haber ise 27 Temmuz'da maddi kaynaklar alanınızda gerçekleşecek Yeni Ay'ın Jüpiter ile kavuşması ve size harika fırsatlar getirmesi olacak. Kaynaklarınızı arttırıyorsunuz. Gelirlerde kazançlar ve fırsatlar yakalıyorsunuz. 

19 Temmuz'da Yengeç burcuna geçiş yapacak Venüs'ün de olumlu etkisi ile Temmuz sizin ayınız diyebilirim. Venüs size güzellik, anlayış ve neşe getiriyor olacak. Kendinize bakımlar yapacağınız sosyal ortamlarda olduğunuz bir ay daha ne olsun. Şanslı fırsatlarla dolu, sağlıklı günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat