Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,669
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta başı salı günü gerçekleşecek dolunay, su enerjisi yüksek olan burcunuz adına sizi hassas ve duygusal tepkilere açık tutabilecek. Özellikle pazartesi ve salı günleri ilişkilerinizde daha tutkulu ve meselelerin üzerine giden bir ruh halinde olabilirsiniz. 

Yengeç burcu bu hafta

Duygusal hassasiyetlere açık olan bu dolunay döneminde ilişkilerinizi iyi yönetmeniz ve ani kararlar vermeden önce düşünerek hareket etmeniz önemli olacak. Özellikle evlilik, eş veya partnerinizle ilgili konulara bu hafta daha fazla odaklanmanız ve karşı cins ile ilişkilerinizde detayları kafanızda büyütme eğiliminiz, dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta.

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın. 

Sağlığınız açısından psikolojik sıkıntılar artabileceği gibi, sindirim sisteminize ve ayaklarla ilgili alanlara özen gösterin.

Çarşambadan itibaren iş ve kariyer konularında cesur adımlara dönük olacaksınız. Kontrat ve anlaşmalarda bu hafta projeyi veya konuyu her yönü ile ele almadan imza atmayın, acele karar vermeyin. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat