Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,391
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, pazartesi ve salı günü Ay Akrep burcunda Satürn ile birlikte ikamet ederken, sizin adınıza ilişkileriniz ve bu alanlarınızdaki sorumluluklarınız da öne çıkıyor. Diğer yandan çocuk sahibi iseniz, benzer şekilde, çocuklarla ilgili görevler, sorumluluklar ve işler daha önde olacak. Haftanın ilk iki günü bu iki alanda sorumluluklardan kaçmadan durumları ele almanız doğru olur.

Yengeç burcu haftalık yorumu

Bu hafta burcunuzda bulunan Güneş ile ev ve aile alanızda yolculuk yapan Mars arasında gerçekleşen sert açı, öncelikle ev içi kazalara karşı sizi hassas kılacak. Dinamik ve aktif olacağınızı gösteren etkiler, enerjinizi doğru şekilde kanalize etmenizi aksi takdirde gereksiz öfke patlamalarına ve gerginliklere, özellikle ev ve aile için durumlara da yakın olabileceğinizi gösteriyor. 

Salı gününden itibaren ikili ilişkilerinizde daha uyumlu etkilere gireceksiniz. Özellikle duygusal alanlarda eşiniz veya partnerinizden destek görmek veya karşı cinsin daha yoğun ilgisini çekmek olası.

Çarşamba günü çalışıyorsanız üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat edin. Otorite konumundaki kişilerle, patronunuz, babanız gibi sorunlara açık bir gün olacak. Çarşamba biraz daha esnek ve akılcı olmanız gereken bir gün diyebilirim.

Perşembe gününden itibaren sizin adınıza gizlilik içeren alanınızda gerçekleşecek Venüs - Merkür kavuşumu, öncelikle platonik ilişkilere, duygusal olarak yoğun hisler beslediğiniz kişiye aniden daha fazla ilgi duymanıza neden olabilir. Bu anlamda etkiler sizi daha cesur yapabileceği için adımlar atabilir, gizlilikle yürüttüğünüz bir ilişki veya hissinizi artık ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. 

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay, enerjilerini size cumadan hissettirmeye başlayacak. Burcunuzun yöneticisi Ay'ın daha tutkulu ve cesur olmanıza neden olacak etkiler vereceği Dolunay sert açılarda barındırmakta. Bu nedenle sezgileriniz çok keskinleşirken, anlamlandıramadığınız iç huzursuzluk, çabuk gerginleşme ev, aile ve eşle ilgili alanlarda tepkisel davranma yaşanabilir. Bu Dolunay'ı stresten uzak ve sakin olmaya çalışarak ve adım atarken düşünerek davranmaya çalışarak geçirmeye gayret etmelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat