Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,469
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Haftanın ilk günü Ay, Yengeç burcuna ilerlerken, iş ve kariyer alanlarınıza yoğunlaşacaksınız. Pazartesi günü agresyonu yüksek bir gün olurken, özellikle iş ve ev alanlarınızla ilgili kararsızlıklar, hangi seçeneği tercih edeceğinizle ilgili karışıklıklar zihninizi meşgul edebilir. Pazartesi görüşmelere veya benzeri konulara vakit ayırabilirsiniz ama karar vermek ve son noktayı koymak için acele etmeyin.

Salı gününden itibaren Ay, Aslan burcuna geçtiğinde maddi konular ve bankalar, parayla ilgili işler öne çıkıyor. Salı günü özellikle maddi konularda durumları net değerlendiremeye bilirsiniz. Bu nedenle parasal alanlarınızda biraz daha dikkatli olmanız ve kontrol ederek adım atmanız doğru olur. 

Çarşamba günü eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle herhangi bir durum değerlendirmesini fevri konuşmadan ve esnek olmaya çalışarak yapmaya gayret edin. Ortaklı çalışma ve işleriniz varsa, bu alanlarda da çatışmalara girmemeye özen göstermeniz gerekmekte.

Perşembe günü, ele aldığınız işlerde, görüşmelerde fazlasıyla eleştirel ve detaycı olabilirsiniz. Programlı ve planlı hareket etmek adına güzel bir gün olmakla birlikte, eleştirilerinizin dozunu iyi ayarlamakta fayda var.

Cuma günü, bu hafta için sert etkilerin yoğun olduğu bir gün olacak. Bu nedenle Cuma günü karar almak veya uygulamaktan ziyade biraz beklemede kalmak ve daha çok eksik işleri tamamlamak ve zorlayıcı, gergin konu ve ortamlardan uzak durarak geçirmeniz doğru olur.

Hafta sonu, yakın çevreniz, kardeşler, yakın akrabalarla görüşme ve iletişim öne çıkarken, kısa bir seyahat planlama veya eğitim, organizasyon gibi konularda program yapmak size iyi gelebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat