Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,684
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, haftaya sosyal alanlarınız, arkadaş ve yakın akrabalarla ilgili konulara yönelerek gireceksiniz. 

Yengeç burcu haftalık yorum

Yaratıcı etkileriniz, sezgileriniz salı günü yükselirken, okült konular, ruhsal alanlarla ilgili araştırmalarınız varsa, hafta ortasına kadar bu alanlar destekleyici. 

Salı gününden itibaren gelir gider dengenizi çok iyi ayarlamanız gerekmekte. Harcamalarınızda planlı olmalı, ihtiyacınız olmayan gereksiz alış verişlerden uzak durmalısınız. Perşembe gününe kadar gider alanlarınızda ki yükselme daha sonra size ödeme sıkıntısı verebilir. 

Çarşamba günü içsel olarak gerginlikler, aile içi sorunlara ve tansiyonun yükselmesine olanak verebilecek etkiler, aile ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. 

Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Perşembe günü alışverişler, harcamalar adına saat 15.00'dan sonra önemli adımlar ve büyük alımlar, satın almalar yapmayın.

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay, burcunuzda gerçekleşirken, sizi yükselen sezgileriniz ve hislerinizle, algılama yetenekleriniz adına destekleyecek. 

Yeni Ay, aile, ev, emlak ve bu alanlarda yenilenme etkileri verirken, yaşam alanlarınızda, emlakla ilgili konularda hayatınızda yeni bir başlangıç fırsatı çıkabilir. Kişisel konular, ev ve aile yaşantınızda daha önce fark etmediğiniz şeyleri birden görme ve fark etme, yaratıcı fikir ve ilhamların gelmesi söz konusu olacak. 

Yeni Ay sizi eğitim, kişisel gelişim, maddi konularda destekliyor. Dikkat etmeniz gereken bu hafta Yeni Ay da dahil, olayları net ve gerçekçi görmek zor olabilir. Fırsatları değerlendirirken, sağduyudan uzaklaşmamalısınız.

Yeni Ay sonrası cumartesi günü sert etkiler nedeniyle, anlaşmazlıklara, kazalara, gerginliklere açık olacak enerjiler, ön göremediğiniz ani gelişmelere neden olabilir. Hafta sonu özellikle cumartesi günü, ev hayatınız, aile, evlilik, eş veya partnerinizle ilgili konularda dikkatli olmak ve fevri adımlar atmamak önemli olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat