Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,476
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Bu hafta değişim vurgulu ve özellikle ilişkilerinizle ilgili alanlarda olaylara daha farklı ve sıra dışı bakma eğilimleriniz artıyor. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Yengeç burcu

Genel koşullar, özellikle hafta ortasına kadar, belirsizliklere daha açık olacağınız bir haftaya işaret etmekle birlikte, yaratıcı yönlerinizde öne çıkacak. 

Ancak bu hafta enerjinizi, daha çok içerde tutma ve dışarıya yansıtamama etkisi de söz konusu. Özel alanlarınızda kalmaya daha eğilimli olacaksınız. Bu nedenle kendinizi ortaya koyma gerektiren durumlarda sıkıntılar yaşanabilir.

Tanıtım, organizasyon veya liderlik yapmanız gereken durumlar varsa, sakin olmalı ve stresinizi azaltmaya çalışmalısınız. 

Perşembe günü Ay Balık burcuna geçtiğinde sizin için eğitim, yurtdışı bağlantıları, seyahat ve organizasyonları, yayıncılık, akademik alanlar gibi konular daha vurgulu olacak. 

Ancak duygusal olarak çabuk parlama, ani ve tepkisel davranma söz konusu. Bu nedenle özellikle perşembe ve cuma günleri, iş ve özel alanlarınızda ilişkilerinize ve çevrenizle iletişime biraz daha dikkat etmek doğru olur. 

Hafta sonu hareketli ve dışa dönük olacaksınız. İş gezileri veya iş ile seyahati bir araya getirmek söz konusu olabilir. 

Yine hafta sonu ev ve aileyle ilgili konularda bir süredir belirsiz olan konular öne çıkarak, çözüme yönelik davranmanızı gerektirebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat