Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,256
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta pazartesi ve salı günlerini ele aldıklarınızla ilgili kendinizi ve zihninizi zorlamadan ve önemli konularda başlangıçlar yapmamaya gayret ederek geçirin. Sizin adınıza haftanın ilk iki günü gergin ve çatışmaya dönük enerjiler söz konusu.

Çarşamba günü 7 Haziran'dan bu yana burcunuzda gerileyen Merkür, sizden ayrılarak İkizler'e geçiyor. 1 Temmuz'a kadar burada kalacak gezegen sizi geçmişle ilgili konulara fazlasıyla bağlantılı tutabilir. 

Bu dönemde eski konular üzerine kendinizi fazla yormamalı ve geçmişte olanlara fazla takılmamalısınız. Aksi taktirde zihiniz sürekli öfke de veya pişmanlık duygularında kalabilir. 

Bu nedenle bu hafta özellikle çarşambadan itibaren duygusal olarak sizi zorlayacak durum ve kişilerle iç içe olmamaya gayret edin. 

Perşembe günü sosyal ve duygusal ilişkileriniz ve arkadaş çevrenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olacak. Ancak karşıtlık gösteren enerjiler nedeniyle duygusal ilişkinizde yapıcı olmakta zorlanabilirsiniz. Olaylar gereksiz şekilde büyütmeyin ve durumları kişiselleştirmeden ele almaya gayret edin.

Cuma günü Ay'ın Koç burcuna geçmesiyle iş ve kariyer konularınız öne çıkıyor. İşinizde daha aktif ve yaratıcı olacaksınız. Ancak acele kararlardan uzak durun. Ele aldığınız iş ve projeleri her yönü ile değerlendirmeden sonuca ulaşmayın. Yabancı ülkelerle iş temaslarınız varsa, cuma günü özellikle üst düzey kişilerle olan ilişkilere ve yazışmalara dikkat etmek gerekmekte.

Cumartesi günü sizin adınıza rahatlatıcı etkilere geçecek olan enerjiler, zihinsel ve duygusal olarak da daha rahat ve olumlu olmanıza olanak verecek. Bu nedenle bu hafta çözmeniz gereken, üzerinde çalışmanız gereken iş veya konular varsa, bunları daha çok cumartesi günü ele almaya gayret edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat