Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,856
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta burcunuz adına oldukça akıcı ve hareketli enerjiler var.

Öncelikle bu hafta Salı ve Çarşamba günü gökyüzünde su grubunda gerçekleşen akıcı üçgen bir açı var. Bu enerji sizi ilişkileriniz, eğitim alanları, yolculuklar, seyahat planlarınız, yabancılarla olan kontaklar ve ilişkiler, kişisel gelişim eğitimleri ve konuları, hukuki alanlarda bekleyen işlerinizi hızlandırması adına çok destekleyici.

Jüpiter hafta sonu burcunuzdan çıkmadan Güneş ile yapacağı kavuşumda devletle ilgili işleri, yüksek mevkili kişilerle olan beklediğiniz görüşmeleri veya terfi fırsatlarını size getirebilir. Bu hafta güzel fırsatların geleceği, hayatınızda bir süredir bekleyen ve ilerlemeyen konularla ilgili adımların atılabileceği enerjilerin sizin tarafınızda olduğu güzel etkiler söz konusu.

Öte yandan burcunuza hafta başı yerleşecek olan Merkür, sizi iletişime, çevrenizle kontaklara, ticari adımlara açık yaparken, durumları gerçekçi bir şekilde değerlendirmeniz de önemli olacak. Zira etkiler fırsatlar getirirken, bir yandan da gerçeklerden uzaklaşmadan reel bakış açısı ile olayları değerlendirmeniz gerektiğini gösteriyor.

Sevgili Yengeç burcu, Perşembe ve Cuma günleri kariyer ve iş alanlarınıza yerleşecek olan ay, bu iki gün dikkatinizin işinizde ve kariyer alanınızda olacağına işaret etmekte. Özellikle Cuma günü toplantı ve benzeri iş görüşmelerinde gerginliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Hafta sonu hareketli ve sosyal olarak yüksek bir tempoda geçirebilirsiniz. Ancak özellikle yemekli organizasyonlarda beslenmenize dikkat etmeniz önemli diyebilirim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat