Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeçler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,320
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeçler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Yengeç burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Dolunay enerjileri ile tutkuların ve tepkisel davranışların biraz daha artacağı bu hafta, Ay ile bağlantısı yüksek olan burcunuz daha fazla etkilenecek. 

Öncelikle Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizi hafta ortasından itibaren daha duygusal ve tepkisel davranmaya iterken, içsel alanlarınıza dönebilir, daha farklı rüyalar görebilir, kendinizi sebebini bilmediğiniz biçimde biraz daha huzursuz hissedebilirsiniz. 

Genel olarak hepimiz dolunay dönemleri hem duygusal, hem zihinsel olarak oldukça enerjik olur, Tutkuyla ve düşünmeden atılan adımlara daha fazla yakın dururuz. Bu etki sizde biraz daha yoğun olacağı için, Dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekir. Yani, salı ve çarşamba günlerini olayları biraz akışına bırakarak, sonuçları uzun vadeye yayılacak adımlarınızı bekleterek, hareket etmekten ziyade durarak geçirmeniz daha doğru olacaktır. 

Dolunay enerjileri aşk hayatınız, ilişkileriniz adına da vurgulu ve özellikle gizli saklı yürüttüğünüz beraberlikleriniz varsa, bunları aniden gün yüzüne çıkarabilir, tedbirli olun. 
Diğer yandan çocuk sahibiyseniz ve çocuklarla ilgili alanlarda yeni durumlar söz konusu olabilir ve bakış açınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bir süredir hayata geçirmek istediğiniz bir hobiniz varsa, bununla ilgili de güzel gelişmeler ve fırsatlar gelerek, enerjiler sizi harekete geçirmeye itebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat