Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

2,596
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

Yılın ilk çeyreği, bilhassa Şubat ve Mart ayları ilişkileriniz, duygusal alanlar, evlilik veya eşinizle alakalı konularda önemli değişimlere, yeni kararlara geçiş yapmanız söz konusu. Aile kurmak, bir ailenin içinde bulunma isteğiniz bu yılın sonbaharıyla artacak olsa da, yılın ana planı kişisel göstergeleriniz ve arzularınız üzerine de fazlasıyla odaklanacağınıza işaret etmekte. Bağlandığınız biri veya eşiniz, partneriniz için yapmadığınız, durdurduğunuz bir konuda adım atmaya, kendi beklentilerinizle birlikteliğinize olan sorumluluklarınızı dengelemeye çalışacaksınız. 

Çocuklar veya eviniz, ailenizle, ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklardan ve yüklerden hafifleyerek daha çok kişisel alanlarınıza da önem verme arzunuz yükseliyor. Bu durum çevreniz adına sizde görmeye alışık olmadıkları bir yenilenme olduğu için etrafınız ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde dengeler değişebilir. Şubat, Mart ve Ağustos, Eylül döngülerinde tutulmalarında tetiklemesiyle yenilenme ve duygusal alanlarda önemli kararlar alma süreçlerinden geçebilirsiniz. 

İlişkiler adına yaz ayları özellikle bekar Yengeçler için ilginç kararlar ve adımlar getirebilir. 14 Temmuz ile 30 Ağustos arasında Mars'ın burcunuzla yapacağı etkileşim sizi cesur adımlara, ani tartışma ve kararlara sürükleyebilir. Bu aralıkta atacağınız adımların sonuçlarını özelikle Eylül ayında almanız söz konusu. Eylül ayında burcunuzda yerleşecek Venüs ile daha çekici ve flörtlere dönük olabilirsiniz. Özellikle bekar Yengeç burçları bu sene Eylül ayında karşı cinsin ilgisini yoğun şekilde çekecek. 

2017 yılında yakın çevrenizde bulunan ama daha önce fark etmediğiniz kişilerden ilgi görmeniz, arkadaş çevrenizin genişlemesi, yeni bir çevre veya gruba dahil olarak farklı insanlarla tanışma etkileriniz yüksek. Özellikle Eylül'den itibaren yabancılar, farklı kültürden gelen kişilerle temaslarınız, görüşmeleriniz artabilir. Bu süreçte bilhassa yılın ikinci yarısı arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıştığınız yeni insanlarla görüşme, flört veya ilişki yaşama söz konusu. Kısacası ilişkiler adına radikal ve keskin kararlar alabilir, daha önce denemediğiniz, yapmadığınız şeyleri daha cesur şekilde hayatınıza alabilirsiniz. 

Sevgili Yengeç burcu, 2017 yılının size sevgi ve huzur ile gelmesini dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat