Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,097
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

2017 yılı Yengeç burçlarına kariyer ve mesleki alanlarda yeni hedefler, sorumluluklar ve yoğun bir tempo ile geliyor. İş alanlarınıza 26 Şubat'tan itibaren dokunmaya başlayacak olan Satürn ile bu yıl özellikle Şubat ile Haziran arası çok çalışma, sorumluluk alma ve bir çok önemli iş deneyimi elde ederken, yılın ilk yarısı ancak çalışarak başarılı olma söz konusu olacak. 

Bir süredir devam eden meslek değiştirme, yeni bir alana geçme, kendinizi farklı ama sevdiğiniz istediğiniz bir alanda yeniden yapılandırma isteğiniz varsa, bu yılın özellikle ilk yarısı koşullar sizi bu hayalinizi gerçekleştirmeye adeta mecbur edebilir. Öncelikle yılın ilk iki ayını iş ve kariyer konularında dikkatli geçirmelisiniz. Satürn Ocak ve Şubat aylarında meslek alanlarınızda sizi oldukça zorlayabilir. Ani bir kararla işten ayrılma, değişen bir mevki veya durumu kabul etmeme söz konusu. Diğer yandan bu süreçte alacağınız bir terfi veya yükselme bilin ki çok çalışma ve ekstra yükler ve sorumluluklar da getirecek. 

2017 yılı bilhassa ilk yarısında ama genel etkiler içinde iş yükleriniz artabilir, sizin hevesli olmadığınız sorumlulukları fazladan size yükleyebilirler. Bu durumda öğrendikleriniz ve tecrübe ettiğiniz konular belki de bir ömür boyu işinize yarayacak olsa da yılın ilk 6 aylık döngüsünde mesleki konularda yeni sürece adapte olmanız kolay olmayacaktır. Kariyer ve iş alanlarınızda mücadele ve sık karşınıza çıkabilecek sorunlarla fazlasıyla uğraşmanız gerekeceği için özel hayatınız ve kişisel alanlarınızla iş dengelerinizi bu sene iyi ayarlamanız ve planlı olmanız hayli önemli. 

Venüs, 4 Mart ile 14 Nisan arasında geri harekette kalacak. Bu süreci maddi konularda riskli yatırımlar yapmadan, pahalı alımlardan uzak durarak geçirmek yerinde olacaktır. Ev ve araba gibi yüksek miktarlar içeren alım ve satımları Venüs gerileme dönemine denk getirmemeye gayret edin. Bu yıl ki Merkür gerilemeleri içinde 13 Ağustos- 5 Eylül arasında gerçekleşecek olan retro sizin para alanlarınızda oluşacak. Bu tarih aralığında parasal işlerinize, kredi ve benzeri bankacılık konularına dikkat etmeniz ve mümkünse finansal konularda önemli yatırım ve işleri Ağustos Merkür retrosuna denk getirmemeniz yerinde olacaktır. 

2017 Eylül'den itibaren burç değiştirecek Jüpiter kariyer ve iş alanlarınızı rahatlatacak. Ancak bu sürece kadar sakin olmalı ve fevri ve agresif kararlar vermeden önce iki kere düşünmelisiniz. Gayrimenkul sektörü, emlak alanları, inşaat sektörü ve yan alanlarıyla ilgili işleriniz varsa, yılın ilk yarısı birçok sıkıntıyla uğraşmanız gerekebilir ama sonbaharla birlikte gelişim gösterecek ve kazanç sağlayacak projeler içinde olabileceksiniz. 

Bolluk ve bereket içinde bir sene geçirmenizi dilerim. Sevgilerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat