Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

4,043
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar, 


Öncelikle bu ay 5 - 26 Ocak tarihlerinde bir Merkür retrosu gerçekleşecek. Retro Oğlak burcunda başlayacak ve Kova'da tamamlanacak. Bu da gösteriyor ki, bu dönemde sizin için ilişkiler alanı son derece önemli. İlişkileriniz, evliliğiniz, ortak projeleriniz önem kazanacak. Yeni başlattığınız ortaklıklarda doğru mu yaptım diye sorgulayabilirsiniz; bu sizin ilişkiniz de olabilir, ortak projeleriniz de. Bu anlamda kararınızı sorgulayayacaksınız. Net kararlar, başlangıç ve sonlar planlıyorsanız Merkür retrosunun bitişini beklemenizi tavsiye ederim. Zaten siz de bu ay biraz daha geriye dönük düşünüyorsunuz. 

Venüs, ayın 23'üne kadar Yay burcunda yolculuk ediyor. Venüs'ün 23 Ocak'ta karşıt burcunuza geçmesi aslında ilişkilerinizi biraz daha ısıtacak, motivasyon getirecek. Ama öncesinde temponuz son derece yoğun olacak. 

Mars 3 Ocak'ta Akrep burcuna geçecek. Bu sizin için olumlu bir durum. Bireysel zevkleriniz, hobileriniz alanında bir şeyler yapabilirsiniz ya da aşk ile ilgili konularda enteresan şeylerle karşılaşabilirsiniz. 

Bireysel anlamda spor, hobi alanınızda bir şeyler yapmalınız çünkü karşıt burcunuzdaki retrolar, 10 Ocak'ta Oğlak burcundaki yeni ay, Plüton - Güneş kavuşumu nedeniyle biraz baskılanacaksınız. Kendinizle ilgilenmeniz sizi rahatlatacak. 

20 Ocak'tan sonra Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor. Bu, ortak projelerden beklediğiniz gelirler, bir ilişkiniz varsa bunu daha ciddi bir alana taşıma anlamındaki beklentileriniz ve ortaklıklar alanında arzularınız anlamında olumlu gelişmeler getiriyor.

24'ünde Aslan burcunda bir dolunay oluyor. Bu dolunayda para ile ilgili farkındalığınız artacak. Bütçe hesapları yapacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat