Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

4,088
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Duygusal, hassas, merhametli kadınların burcu olan yengeç burcu anaç, her daim size merhametli davranan, sizin karnınızı doyurmak isteyen yapıdadır. Size maddi-manevi bütün kaynaklarını sonuna kadar sunmak ister. Eğer severse, aşık olursa tüm duygularıyla ve tüm hücreleriyle size bağlanacaktır. 


Bir yengeç kadınının ilgisini çekmek istiyorsanız öncelikle onu çok sevdiğinizi, onu hayatınızın merkezine oturttuğunuzu ona hissettirmeniz gerekmektedir. Yengeç kadınları baba olacak erkek figürlerini hayatlarına çekmek isterler. Baba olmak, otorite olmak, aile olmak onun hayatında çok önemlidir. 

Başarılı olmanız, tasarruflu olmanız onun öncelikle ilgisini çekecektir. Ayrıca da bu kadın kıskanç, hırslı ve sizi hayatında her an duygusal olarak merkezde tutmak isteyecek yapıda olduğu için onun tüm duygusal ihtiyaçlarına açıkça, sade ve anlaşılır bir şekilde cevap vermeniz gerekmektedir. 

Yengeç kadınlarının ilgisini çekebileceğiniz ayrı bir durum da onu hediyelere boğmanız, ona güzel bir hayat sunmanız, güzel bir ev sunmanız, evi güzel dekore etmeniz, maddi imkanlarınızla onu memnun etmeniz ve her an duygularınızla, yeri geldiğinde gözyaşlarınızla onun gözyaşlarına eşlik etmenizdir. Bunlar mutlu, güzel ve huzurlu bir beraberliğin temelini atacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat