Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,384
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, Haziran'ın hemen başında gerçekleşecek Dolunay sağlık ve mesleki konular adına tamamlanma yaşamanıza olanak sağlayacak. Dolunay sağlığınıza haziranın ilk haftası dikkat etmeniz gerektiğini gösterirken, özellikle nefes yolları, bronşlar, astım ve ciğerler açısından bu rahatsızlıklara eğilimli Yengeçler için hassas bir döneme işaret ediyor. Mesleki konularda beklediğiniz işlerde Haziran'ın ilk haftası sonuçlanabilir. 5 Haziran'da burç değiştirerek para alanınıza geçecek Venüs, ay boyunca sizi maddi konularda şanslı kılacak. Parasal beklentileriniz açısından bu ay bilhassa 12 Haziran'dan sonra taşlar yerine oturabilir. Venüs, bilhassa Merkür gerilemesinin sona ereceği 12 Haziran'dan sonra finansal açıdan enerjilerinizin açılmasına büyük destek verecek. Diğer yandan ay boyunca kendinizi ifade etme, duygularınızı rahatlıkla aktarmanızı sağlayacak bu etki, özellikle duygusal konularda partnerinizle daha kolay iletişim kurmanıza olanak sağlayacak. 


16 Haziran'da gerçekleşecek Yeni ay duygusal ve ruhsal olarak kendi içinize dönmenizi sağlayacak. Yeni ay dönemi olan 16 ile 20 Haziran arası depresif etkileriniz artabileceği için bu süreçte özellikle duygusal konularda önemli kararlar vermemeniz doğru olur. 15 Haziran'da rötardaki Satürn'ün aşk ve ilişkiler alanınıza geçmesiyle ilişkiler ve çocuklarla ilgili alanınızda sorumluluklarınız artarken, 1 Ağustos'a kadar duygusal alanlarda dikkatli olmanız gerekecek. Aşk hayatınızda 15 - 30 Haziran arası dikkatli olmak doğru olur. İlişkilerde karar almak adına bu aralık çok uygun değil. Bu ay 21 Haziran'da burcunuza geçecek olan Güneş, ay boyunca sizi enerjik ve dışa dönük kılacak. Dikkat çekici olacağınız bu süreçten itibaren, 24 Haziran'da Mars'ın da burcunuza geçmesiyle hareketleneceksiniz. Ancak bu tarihten itibaren daha tepkisel olmaya ve öfke patlamalarına da açık olacağınızı unutmamak lazım. Bu ay bilhassa ayın son on günü öfkenizi kontrol etmek önemli olacak. Eğer ameliyat veya operasyon geçirmek gibi planlarınız varsa ve acil değilse 24 Haziran'dan itibaren beklemek daha doğru olur. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat