Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

1,110
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

1 Eylül'de önemli bir Güneş tutulması ve yeni ay var. Başak burcunda gerçekleşecek. Merkür de bu arada Başak burcunda ve 23 Eylül'e kadar retro pozisyonunda. Bir sınav, önemli bir karar, geleceği yönelik önemli adımlar, kendinizi geliştirmek istediğiniz ancak zamanını beklediğiniz alanlar dikkat çekiyor. Önemli kararlar almaya çok hazırsınız ancak biraz "yapsam mı yapmasam mı" kararsızlığınız var Merkür retrosu nedeniyle.

Yakın çevre ilişkileriniz, kardeşler alanında da önemli değişiklikler, bazı önemli konular gündemde. Bu anlamda yepyeni haberler alabilirsiniz. Merkür retrosu zamanlama konusunda yanıltabilir ama bu dönemin en önemli avantajı araştırma yapıyorsanız, sonuçların elinize kolaylıkla düşmesi.

16 Eylül'de Balık burcunda bir Ay tutulması olacak. Haritanızda yüksek öğrenim, seyahat, sınav sonuçları, hukuki süreçler, yasal bazı kararlar, resmi işlemler ile ilgili alanları gösteriyor. Haber geldi, başlayacağım veya karar verdim, yapacağım diyeceğiniz şeyler 16 Eylül ve sonrasında olacak. 

Merkür retrosu, hem Güneş hem Ay tutulmasının gösterdiği aks burcunuzu destekliyor. Bir şeyler başlayacak ancak karar verme aşamasında net olmanız gerekiyor. Harekete geçmelisiniz. 

9 Eylül'de Jüpiter, Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 1 yıl boyunca burada kalacak. Terazi burcu haritanızda yuva alanınızı anlatıyor. Yuvaya geçiş yapan Jüpiter, iyimser ve iyi enerjilere, bolluk, berekete sahip bir gezegen. Ancak bazen de bir şeyleri tetikler, değişimi gerçekleştirecek enerjiyi başlatan da bir gezegen. Bazen çok pozitif etkiler barındırırken, bazen de harekete geçmeyi sağlayan enerjileri tetikler. 

27 Eylül'de Mars'ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte Jüpiter ve Mars arasında biraz sert etkiler olabilir. Bu, şunu gösteriyor: İkili ilişkileriniz, ortalıklar alanında sert enerjiler var. Daha çok ay sonunda ortaya çıkacak gibi. Kiminiz özgürleşmek isteyebilir, kiminiz ortaklığını gözden geçirecek, kiminiz ise ev ve yaşam alanları ile ilgili bazı köklü kararlar alacak. Yenilenme isteği var. 

23 Eylül'e kadar Venüs, Terazi burcunda, yuvada. Evde vakit geçirmek, onu güzelleştirmek, ailenizle birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ardından Venüs Akrep'e geçiş yapıyor ama bu da sizi olumlu yönde etkileyecek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat