Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

33,075
kez izlendi
Puan: 4.55 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Yengeç erkeği ticarette çok başarılı olur. Çok iyi sezgilere sahip olduğu için borsa ve finans sektöründe de oldukça başarılı bir analist veya broker olabilir.İnşaat sektöründe; inşaat mühendisi, mimar olma eğilimi vardır. Diş hekimliğinde de oldukça başarılıdır. İnsan psikolojisini ilgilendiren konularda, tarihte oldukça hızlı, güçlü yol alabilir. Eski eserleri koruyabileceği bir dernek veya kurumda da görev almaktan mutluluk duyacaktır.

İlk 10'da, ikinci 10'da, üçünde 10'da doğanlar

Ticareti ön planda düşünmek mecburiyetindedir. Birinci dekanatta; yani birinci ondalıkta doğan Yengeç erkekleri ticarette çok başarılı olur. İkinci dekanatta doğanlar ise araştırma konularında ve akademik konularda oldukça başarılıdırlar. Üçüncü dekanatta doğanlar ise daha psikolojiye yönelik mesleklerde, araştırma gerektiren mesleklerde ve tarihle ilgili konularda oldukça başarılıdırlar.

Eve iş getirirler

Ast üst ilişkilerine gelince... Oldukça sıcak, sevecen, dost canlısıdır. Yalnız kalmaktan hoşlanmadıkları için hep grup halinde, koloni halinde yaşamaktan zevk alır. İşini eve getirmek gibi bir özelliği vardır. Evli beyler bundan sakınırlarsa evdeki mutluluklarına gölge düşürmemiş olurlar. Aksi takdirde bitirmediği işini eve taşıyamadığı zaman huzursuz ve somurtkan olacaktır. Çünkü mükemmeli arayacaktır.Bir kurumda çalışıyor olsa bile daima kendi işi gibi sarılacaktır. Orasını kendi işi gibi düşündüğünden vaktinde yapıp ticari payı geliştirmek isteyecektir. Bu da onun hayatta midesine kramplar sokan bir alışkanlığıdır. Çok hassastırlar. Dolayısıyla yetenekleri çok gelişkindir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat