Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

5,244
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Eviniz, yuvanız, aileniz ve aile gibi gördüğünüz insanlarla konular gündeme gelecektir. Yatırım yapmak için birtakım fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız yeri güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Aile gibi gördüğünüz insanlardan da destek göreceksiniz. 

Fakat bu dönemde Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz etmekte, anlayarak ilerlemenizde fayda var. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halletmekte fayda var. 

Haftanın ikinci yarısında Ay'ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda birçok kez bu konular vurgulanacak. Yeni gelişmeler olabilir. Yaşamdan keyif almak adına kendinizi çok güçlü ve motiva hissedeceksiniz. Çocuklarınızla ilgili de gelişmeler olabilir. Mutlu ve keyifli bir hafta sonu geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat