Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

1,045
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta motivasyon konunuz eviniz ve yuvanız olacak. Evinizde vakit geçirmek; yemekler yapmak, misafir ağırlamak isteyeceksiniz. Ancak bir yandan da bu hafta gergin açılar söz konusu. Biraz dikkat etmekte fayda var. Özellikle iş konularında iletişim bozuklukları yaşayabileceğiniz, yakın çevre ve kardeşlerinizle birtakım fikir ayrılıklarına düşebileceğiniz bir hafta olabilir sevgili Yengeçler. 

Bu hafta Satürn ve Mars bir araya geliyorlar ve bir koldan hayatı bize zorlaştırmaya çalışıyorlar adeta. Bu enerjiyi iyi yönde kullanmak tabii ki elimizde. Sakin kalmalı ve rutin işlerimizle ilgilenmeli, olmayacak şeyler iiçin kendimizi boşyere üzmemeliyiz. 

Bu haftanın sevgi ve aşk temalarına gelecek olursak... Partneriniz yoğun çalışma temposunda olabilir. Onu anlayışla karşılamak ve destek olmak elinizde. Bu arada yalnız olanlar için bu hafta ikili ilişkiler alanı biraz zor görünüyor. Venüs ve Mars hafta boyunca sert açıdalar. Birbirimizi pek anlamadığımız bir hafta. Zıt kutuplar birbirini çeker diye düşünüyorsanız , orası sizin bileceğiniz iş diyorum.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat