Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,375
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Öncelikle Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür'ün Yay'a geçmesi ile beraber, günlük rutin işlerinizin sizi daha fazla meşgul edeceği bir döneme giriyorsunuz. İşinizle ilgili gelişmeler olabilir. İnsanlara sunduğunuz hizmetlerde birtakım yeni fikirler aklınıza gelebilir. İşle ilgili beklediğiniz haberlere de bu dönemde ulaşabilirsiniz. 

Yengeçler için önemli olan güzel haber ise 8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçmesi. Venüs'ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte aşk, ilişkiler konularında yeni gelişmeler olabilir. Yaşamdan çok fazla keyif alacağınız bir dönemdesiniz. Güneş, Jüpiter ve Venüs Akrep burcunda ilerliyor. Dolayısıyla kendinizi net bir şekilde ifade etmek, ortaya koymak ve hayattan keyif almak adına çok güzel günlerdesiniz. Bugünlerin değerini bilin.

6-12 Kasım 2017 Haftası Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. İç dünyanıza çekilip olayları gözlemleyeceksiniz.
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileme fırsatı bulacaksınız.
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir.
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte yakın çevrenizle güzel ve hoş vakitler geçirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat