Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

891
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftaya Kova burcunda başlıyoruz. Sizlerin 8. hanesi. Ödemeleriniz, borçlarınız, nafaka, miras, kredi gibi alacak verecek işleriniz ön planda olacak. Aynı hanede Ay ve Mars'ın kavuşum açısı mevcut. Bunlar yaparken birtakım sıkışmalar, gerginlikler yaşamanız mümkün görünüyor. Daha doğrusu bazı Yengeçler için bu işleri halledememekten dolayı birtakım sıkıntılar, içsel gerginlikler söz konusu olabilir ya da normalden fazla hızlı hareket ediyor olabilir. Bu da beraberinde hatayı getirebilir. 

Aşk ve sevgi konularına bakarsak, aşk ve ilişkiler haneniz gayet kalabalık. Etrafınızda çok insan var ama siz sanki bir duraksama dönemindesiniz. İnsanlara çok da fazla taviz vermek istemiyorsunuz. Özellikle sevdiğiniz kişi veya partneriniz bu hafta size biraz mesafeli, katı, soğuk yaklaşabilir. Çünkü Güneş ve Satürn bir kavuşum açısında. Bu, hem sizin ikili ilişkilerinizi etkiliyor olacak hem de günlük, rutin ilişkilerde biraz durmayı, ağırdan almayı, sabrı getirecek. Belki daha öncesinde yapma fırsatı bulamadığınız şeyler için planlı ve disiplinli bir şekilde ilerlemek isteyeceksiniz. Günlük koşuşturmalarınız açısından da değerlendirilmesi gereken bir hafta olduğunu söyleyebiliriz. 

Haftanın ortasında Ay, Balık burcuna geçiyor. Yurtdışı seyahatler, hukuksal konular, eğitim hayatı öne çıkacak. Uzaktan  gelen kişiler veya eşinizin akrabaları ziyaretlerde bulunabilir. Dolayısıyla bu dönemde bir gerginlik olmayacak, akış çok rahat olacak. 

Hafta sonunda aile büyüklerinizle birlikte aile ziyaretleriniz olacak. Onlarla bir arada vakit geçireceksiniz. Hayata baktığınız pencereyi biraz daha genişletme hedefiniz olacak.

Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat