Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

846
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Sizin burcunuzda gerçekleşecek yeni ayla beraber yepyeni duygular ve kararlar içine giriyorsunuz sevgili Yengeçler. Bu hafta şans sizden yana başlıyor. Kendinize olan güveniniz tam ve yapılması gerekenler için ayağa kalmanın vakti de geldi. Yalnız hafta boyunca eşinizle aranızda birtakım sorunlar olduğu da gözlerden kaçmayacak. Yani o, sizin yaptıklarınıza karşı mı geliyor, yoksa sizle fikir çatışması mı yaşıyor acaba... Gelenekçi ve değişime kolay razı gelmeyen bir insan tipi. Siz de içinizde tüm gücünüzle artık bir şeylerin değişmesini istiyor gibisiniz. Tüm bunlar yüzünden hafta boyunca sevdiğiniz kişinin desteğini değil de köstek oluşuna şahit olabilirsiniz. Bu da sizi yıpratabilir. Fakat hafta ortası ve sonrasında aklınıza öyle cin fikirler gelecek ki, küçücük bir fikir büyüyecek ve beklemediğiniz bir anda siz herkesten öne çıkacak, galip gelen taraf siz olacaksınız. Bu benim de hoşuma gitti yükselen Yengeç olarak. Lütfen başımıza böyle şeyler gelsin.

Hafta sonunda Ay Başak burcunda ilerlemesine devam edecek. Yaptığımız konuşmalarda titizlenip, iletişim içerisinde olduğumuz kimselere karşı eleştirel, belki biraz da detaycı yaklaşımlarla karşılık vereceksiniz. 

Kendinize iyi bakın, iyi bayramlar şimdiden...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat