Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,433
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, haftanın ilk günü sabah saatlerinde gerçekleşen dolunay hafta boyunca ilişkiler, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular ve kişisel gelişim, hobiler gibi iş dışı uğraşı alanlarınızı aktive edecek. Öncelikle aşk hayatınızda bireysel istekleriniz öne çıkarken, birlikteliğinizde daha önce fark etmediğiniz bir durumun aniden farkına varabilir, ilişkinizi daha net görme ve değerlendirme durumunda olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda kaçtığınız, üzerinde durmadığınız konular yine dolunay sürecini takip eden bir haftalık dönemde ilgilenmeniz gereken alanlar arasında olacak. Eğer yapmak istediğiniz bir hobiniz, kişisel gelişim konusu varsa, dolunay bu konularda sizi destekliyor ve artık kendi isteklerinizi yerine getirmek adına harekete geçmenizi sağlıyor. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Çarşamba ve perşembe günleri sezgileriniz yükselecek. Gelişecek olayları fark etme veya hissetme söz konusu olurken, ilginç veya haberci rüyalar görmeniz de olası. Bilinçaltında biriktirdiklerinizin aniden su üstüne çıkmasıyla bu hafta içsel olarak gelgitlere açık olacaksınız. Sizi zorlayan ve sıkan kişiler veya işlerle iplerinizi koparma kararları alabilir, ani ve tepkisel davranabilirsiniz. 

Bu hafta duygusal iniş çıkışlar nedeniyle bilhassa hafta ortası çarşamba ve perşembe günlerini iyi yönetmenizi, sağduyunuzu da kullanarak durumları değerlendirmenizi önemle tavsiye ederim. 

Cuma günü karşı burcunuza geçecek olan ay özel ilişkileriniz, eşiniz veya partnerinizle olan beraberliğinizi mercek altına almanızı sağlayacak. İlişkiniz içinde yerinizi sorgularken, karşı tarafın da sorumluluklarını yerine getirmesi isteğiniz artıyor. Bu enerji ile fark ettikleriniz sizi yeni kararlar almaya itebilir. 

Bu hafta cumartesi günü haftanın en sert günlerinden biri diyebilirim. Cumartesi etkilerini daha çok duygusal ilişkileriniz adına yaşayacaksınız. Eşiniz veya partnerinizle olan diyaloglarınıza özen gösterin. Karşı tarafı veya kendinizi zorlamadan durumları değerlendirin. 

Cumartesi günü fiziksel aktivite içinde olmak, spor veya bir hobinizle meşgul olmak sizi rahatlatabilir. Cumartesi günü eşya kayıplarına, çanta, cüzdan veya telefonu bir yerlerde unutmaya eğilimli olabilirsiniz, tedbirli olun. 

Sevgili Yengeç burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat