Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

1,278
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Yurtdışı ve yurtiçi seyahat planlarınızı yaparak haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Yalnız bu hafta düşmanlarınız çok, onu belirtmek zorundayım. Arkanızdan iş çeviren kişiler bir bir ortaya çıkıyorlar sanki. Biraz düşünceli biraz da hayal kırıklığına uğramış bir ruh haliniz olabilir bu hafta.

Hafta ortasında iş konularında ivme kazanacak ve kendinizi işinize verebileceksiniz. Yapmanız gerekenleri büyük bir sorumluluk ve sabırla tamamlayacak, iş ortamlarında, çevrenizdeki kişilerle diyaloglarınızda tutarlı ve sözü geçen bir yapıda olacaksınız. 

Hafta sonu Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Ruhsal olarak gergin ve sinirli olabilirsiniz. Kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bilinçaltınıza, içinize yönelmeniz gereken bir süreç. "Nerede hata yapıyorum, neyi yanlış yapıyorum" demeniz lazım kendi kendinize.

Pazar günü bir yeni ay var İkizler burcunda. Eski ve kötü bir alışkanlığınızı bırakmanız ve yeni bir sayfa açmanız gerekecek. Sizin için belki çok da kolay olmayacak ama yapmalısınız!

Aşk hayatınızda yalnız olan Yengeçler, sizin için mücadele eden biri, bir kahramanınız var. Bu kişi tüm kötülüklere savaş açmış biri. Sizi korumaya çalışıyor. İşte o kişiye bir şans verin! 

Güzel bir hafta olsun, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat