Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,460
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta karşı burcunuzda dolunay var. Burcunuzun yöneticisi ayın dolunay süreçleri sizin adınıza önemlidir. Bu ay ki dolunay eşiniz veya ilişkileriniz adına tamamlanma etkileri verecek. Dolunay burcunuzdaki Mars ve Güneş ile etkileşimde gerçekleşiyor. Bu etki duygusal olarak tepkisel olmanıza neden olurken, ani gelişmelere de açık olabileceğinize de işaret etmekte. 

Çarşambadan itibaren hissedilmeye başlanacak dolunay etkisi boyunca, evinizde veya yaşam alanınızda enerjiyi dengelemeye gayret edin ve gergin,  stresli ortamlardan uzak durmaya gayret edin.Dolunay, perşembe sabah erken saatlerde gerçekleşecek ve etkisini çarşamba öğleden sonrasından itibaren sizin üzerinizde daha net hissettirecek. Evlilik, ilişkiler, eşiniz veya partnerinizle alakalı durumları ciddiyetle ele almak, ilişkilerinizde sorumluluklarınızla yüzleşmek, eksik yönlerinizi daha net fark etmek, beraberliğinizde göz ardı ettiklerinizi anlamak, idrak etmek açısından bu hafta yoğun etkiler altındasınız. Sorumluluklardan kaçmadan, çözüm odaklı olacağınız bir hafta söz konusu. 
Dolunay öncesi hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde iş ve mesleki konularda yoğun bir koşturma söz konusu. Pazartesi ve salı günleri ele aldıklarınızı planlı şekilde organize ederseniz haftayı rahat şekilde geçirebilirsiniz. Aksi halde iş yoğunluğunuz önemli noktaları atlamanıza neden olabilir. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Yengeç burcu haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat