Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 28 Kasım - 4 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

1,029
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 28 Kasım - 4 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta şans noktanız sizde çıktı, yani elinizi attığınız değerlenecek ve kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Üzüldüğünüz konularda olaylar bir şekilde sizin lehinize dönecek. Bu da tabii sizi mutlu edecek. Ve yöneticiniz Ay, Güneş'le kavuşum halinde bu hafta. Yay burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ayla birlikte yeni kararlar almak, özellikle rutin işlerinizi bir plana ve programa oturtmak isteyebilirsiniz. Sağlık konularında günlük rutin kontrollerden geçmek ve düzenli bir diyete başlamakta sizler için uygun görünüyor. 

Hafta ortasından sonra Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Kafanızı taktığınız içinize attığınız şeyleri partnerinizle konuşup bir sonuca bağlamak ve netleştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız olan Yengeçler için güzel başlangıçlar olabilir bu hafta, birliktelikleri olanlar sorunlarını birbirlerini manipüle etmeden çözmeye çalışırlarsa daha iyi yol alabilirler. Venüs ve Plüton kavuşumu da hâlâ etkili gökyüzünde. Çevrenizde baskınlık yaratmak isteyenler, sözleriyle sizi kırmak isteyenler de olacaktır. Yaralayıcı sözler kullanmaktan kaçınmalısınız. Bunu yapan karşı tarafsa şayet, biraz uzak durmakta, mesafe koymakta fayda var diyorum. 

Sevgiyle olsun, güzel bir hafta diliyorum sizlere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat