Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

1,211
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Yengeçlerin dönemi başladığına göre haftanın en keyiflisi Yengeçler diyebilirim rahatlıkla. Bir oh çekebilirsiniz sevgili Yengeçler. Artık taşlar sizin elinizde. Bu süreci çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum sizlere. Yapmanız gereken ne varsa yeteri kadar ertelediniz. Ayağa kalkın ve yapmaya başlayın.

Haftaya Ay Koç burcunda giriş yapıyoruz. Bu enerjiyle birlikte iş konularında atak davranacak ve istediğiniz konuşmaları, görüşmeleri yapabileceksiniz. Annenizle ilgili konularda daha temkinli olacak ve onun ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgili gösterebileceksiniz.

Sizin burcunuzda bir stelyum oluştu ve bu stelyumla beraber güzellik, estetik, uyum, zerafet, konuşmak, yazmak, para kazanmak, zayıflamak gibi hemen her türlü konuda girişkenliğinizi, yani öncü niteliklerinizi devreye sokabilirsiniz. 

Mars hafta sonunda düz hareketine geçiyor. Bu durum sizleri çocuğunuzla ilgili karar vermek ve harekete geçme konusunda teşvik ediyor olacak. Yay burcunda devam edecek olan Mars sağlık konusunda ve günlük rutin işleriniz konusunda da bir süredir devam eden isteksizlik ve yorgunluklarınızı bir kenara bıraktırıp sizleri teşvik edecek.

Hoşçakalın, sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat