Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,525
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar, 


Pazartesi günü Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı ile hem hedeflerinizi hem de kim neden küstüğünüzü düşünmenizi sağlayacak. Geçtiğimiz zamanda insanların davranışlarını kişiselleştirip bazı insanlarla aranızda mesafe koymuş olabilirsiniz. Duyarlılığınızın artığı bu haftada geçmişte aldığınız kararları gözden geçirebilir, bazı konuları abarttığınızı gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. 

Gökyüzü bu dönemde öncü burçlarda hareket ederken, hem kendinizi ifade etmeye çalışacak, hem de çevrenizde bazı insanlara gereksiz tavır koyduğunuzu düşünerek yeni bir davranış biçimi geliştireceksiniz.

Bu hafta üretim ve hukuk alanında çalışan Yengeçlerin karşısına yeni fırsatlar çıkabilir.

Cumartesi günü Ay burcunuzda hareket etmeye başladığında hem daha hassas olacak, hem de ailenizdeki kadın karakterler ön plana çıkacak.

Bu döngüde kadınlarla ilişkiniz artarken, eğer görüşmediğiniz uzak akrabalarınız varsa, onlarla tekrar görüşme fırsatı yakalayacaksınız.

Cumartesi gününden itibaren sürpriz telefonlar alabilir, küs olduğunuz kişilere neden kırıldığınızı anlatma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sizin için konuşmak bazen zor oluyor, evet; ancak bu dönemde kendinizi daha açık bir şekilde ifade etmeniz ilişkilerinizin daha iyi bir yere taşınmasına yardımcı olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat