Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,286
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Yeni haftaya fatura ödemek, kredi kartı taksitleri, evinizin erzak alışverişi veya işyerinde günlük rutin işlerinizle başlıyorsunuz. Bazılarınız sağlık kontrollerini yaptırıp yeni bir diyet programına başlarken, bazılarınız ise evcil hayvanlarınızın bakımıyla uğraşıyorsunuz. 

Genel anlamda bu hafta yönetici gezegeniniz Ay Sirius yıldızıyla birleşiyor ve bu da bizlere hafta genelinde küçük hareketlerin büyük sonuçlar doğurabileceğini gösteriyor. İşyerinizde başlattığınız küçük bir organizasyon bir anda büyüyerek koca bir partiye dönüşebilir veya evinizde ufak değişiklikler yapmak için adım atarsınız bir anda "a duvar kağıdını da mı değiştirseydim? E bu duvar kağıdına bu koltuk olmaz, başlamışken onun da yüzünü değiştireyim" şeklinde olaylar büyüyebilir. 

Yengeç insanı genel anlamda hassas bir yapıya sahip fakat duyguları çok değişkendir. Bunun da sebebi yöneticileri Ay'ın 2,5 günde bir yer değiştirmesi, yani burç değiştirmesinden kaynaklanır. Bugün çok üzüldüğünüz bir şeye 2 gün sonra hiç üzülmeyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de bu böyle. Sizi hiç üzmemiş bir şeye üzülebilir veya çok üzmüş bir olaya şu an hiç de üzülmüyor olabilirsiniz. 

Bu hafta 28 Nisan Perşembe günü başlayacak ve 3 hafta sürecek olan Merkür'ün geri hareketi arkadaşlık hanenizde gerçekleşecek. Bu retro arkadaşlarınız arasında bir problemin meydana gelmesine sebep olabilir, aranızda bir fikir çatışmasına yol açabilir. Ummadığınız taş baş yarabilir, aman dikkat diyorum. Çok iyi bir kız veya çok iyi bir erkek dediğiniz kişi hiç de sandığınız gibi olmayabilir. Kendinizi "aman ya saf mıyım ben" deyip suçlamayın. Suçlanması gereken kişi siz değilsiniz elbette.

Güzel bir hafta olması dileğimle. Sağlıkla ve seygiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat