Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,744
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, burcunuzda bulunan Venüs ile Uranüs'ün sert açısı, halen devam eden ilişkinizde var olan sorunların aniden gündeme gelmesine, karşı tarafın size müdahale ettiğine inandığınız noktalara çok tepkisel davranmanıza neden olabilir. Zorlayıcı etkilerle devam eden bir beraberliğiniz varsa, bu hafta kırılma noktasına çok yaklaşabilirsiniz, dikkatli olun. Öte yandan yine burcunuzdaki Venüs ile Neptün üçgeni sizi aniden başka birine ilgi duymanıza, birinden hoşlanmanıza açık etkiler içinde tutacak. Eğer bekarsanız bu enerji etkilenebileceğiniz biri ile tanışmanıza olanak sağlayabilir. Her durumda haftanın en önemli enerjisi sizin adınıza ilişkileriniz merkezli olacak ancak, ağırlıklı olarak devam eden sorunlu evlilik veya ilişkilerde kriz yaşanması olasılığı yüksek bir hafta geçireceksiniz. İş ve kariyer etkileriniz adına sakin olmak önemli. 


Bu hafta işinizde amirleriniz, yöneticilerinizle diyaloglarınıza çok dikkat edin. Haksızlığa karşı çok tahammülsüz olacaksınız. Daha tepkisel davranma potansiyeliniz yüksek. Özellikle kadın yöneticilerle ilgili zorlayıcı enerjiler söz konusu ki, her durumda durumları krize çevirmeyin ve söylediğiniz, özellikle yazdıklarınıza çok dikkat edin. Bu hafta deniz yolculukları, suyla ilgili işler adına enerjiler destekli ve dengeli değil. Bu tip konularla uğraşılarınız varsa önemsemenizi tavsiye ederim. Acil olmadıkça ameliyat ve cerrahi operasyonlardan da uzak durmanız faydanıza olur. 

Bu hafta ayın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Yengeç burcu haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat