Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

747
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz.  Kariyerimizde işimizi yaparken kazandığımız para ile ilgili denenmemişi deneme enerjisi bu.

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Aşk, çocuklar, hobiler, sahne konularında bilgiler biraz daha ketum akacak. Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta; kardeşimiz, yakın çevremiz ve yazıp yayınlama veya yakın seyahatler konusunda işlerinizi  layıkıyla bitirme telaşında olacaksınız. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır, elle tutulur şekilde hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin yurtdışındaki çalışma ortamınızla ilgili veya işinizin yurtdışı ayağı ile ilgili olarak detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmelisiniz. Eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısı ile de bu konu ile birlikte eviniz yuvanız aileniz ile ilgili konularda çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacımız kadarının bize yeteceğini anlayacağız.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Çalışma arkadaşlarımızla gayet ciddi ve mesafeliyiz, çizgimiz net ve bakış açımsız klasik.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Yeni bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz ya da çocuğunuzla ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat