Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

1,087
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

İş yerinizden alacağınız sıradışı bir haberle veya belki de sizin onlara vereceğiniz sürpriz bir gelişmeyle başlıyorsunuz haftaya. Bu hafta sizler için iletişim ön planda olacak. 

Güneş'in de Başak burcuna geçmesiyle birlikte kardeşleriyle arası bozuk olanlar barışma yaşayacaklar, belki bir iş birlikteliğine adım atacaklar. Komşularınız, çevrenizdeki insan sayısı çoğalacak. Buna mukabil kendinizi tanıtmak, göstermek konusunda şanslı olacak, reklam ve yazı işleriniz hız kazanacak diyebilirim.

Bir diğer taraftan kavuşum yapan Mars ve Satürn sizin sağlık hanenizde. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir aydan geçtiniz, bu alanda değişimler ve vurgular oldu. Belki çevrenizden birilerinin sağlık konularıyla ilgilenmek durumunda kaldınız, bilemiyorum ama sağlık size vurgu yaptı! Birlikte vakit geçirdiğiniz kişiler, evcil hayvanlarınız, kiracılarınız, yanınızda çalışanlarınızla ilgili de birtakım gelişmelerin yaşanacağı bir haftadasınız. 

Aşk konularına gelecek olursak... Partneriniz mücadele etmek istiyor fakat bir şekilde kısıtlanıyor. Onu bu süreçte alttan alırsanız kazanan taraf siz olacaksınız. İlişkinizi kurtarabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat