Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

937
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Evet Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya, yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Spekülasyonlardan uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. 

Evet, Mars bayağıdır çıktı Oğlak burcundan fakat burada şu an Venüs ve Plüton kavuşum açısındalar. Evlilik söz, nişan, ikili her tür ilişki için zorlayıcı daha doğrusu iç acıtıcı durumlar olabilir. Tabii buna olumlu yönden bakarsak , dönüştürücü ve sizi farkındalığa vardıran bir etki olarak da görebiliriz. İlişkilerde adil olmak, hak yememek, medeni davranmak gerekiyor her iki taraf için de. 

Hafta sonu Ay Akrep burcunda hareket edecek. Astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat