Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,340
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

2017 yılının ilk çeyreği ilişki ve evlilik, ortaklı alanlarınız, duygusal konular ve her türlü ikili ilişkiniz adına önemli gelişmeler yaşanabilir. Şubat ayında gerçekleşecek Ay tutulması ile 2017'nin ilk döngüsünde kişisel konularınız öne çıkıyor. Bu sene genel olarak kendinizi fark etmeniz, isteklerinizi hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz, sizi zorlayan veya sırf sorumluluk duyduğunuz için yaptığını, yönettiğiniz konuları ve bir anlamda yüklerinizi hafifletme sürecinden geçeceksiniz. İlişkiler adına önemli kararlar gelirken, kendi yönünüzü bulma isteği yılın ilk döneminde sizin için vurgulu olacak. 

Maddi konularda bir süredir istediğiniz hedeflediğiniz konularda daha somut ve önemli adımlar atma ve arzularınızı gerçekleştirmeye dönük olma 2017 yılı adına maddi konularda sizi yönlendiren etkenler içinde olacaktır. İşiniz veya kariyeriniz kadar bu alanlardaki hedeflerinizi maddi beklentilerinizle de örtüştürme isteğiniz artıyor. Parasal konularda gerçekçi olma eğilimindesiniz. 

Sizi duygusal olarak tatmin eden ama kazanç elde edemediğiniz alanlar veya işlerden ayrılma, kopma eğiliminiz yüksek. Bu durum ilişkiler açısından da daha ayakları yere basan bir bakış açısına geçmenizi sağlayabilir. Sadece duygusal tatmin duyduğunuz için bu sene bir ilişkiyi veya arkadaşlığı devam ettirmeme etkiniz hayli yüksek. İş veya duygusal konularda elinizde ne var, bir ilişkinin veya işin içinde neredesiniz; fazlasıyla ölçümleme ve karar verme yılı olarak 2017 sizin adınıza dikkat çekici olacak. 

Bu sene sizin için isteklerinizle, elinizde olanları ölçme ve değerlendirme yılı diyebilirim. Eylül'le birlikte gelen döngüde ise  aile ve ev alanlarınız hareketlenirken, yeni bir eve geçme veya taşınma planınız varsa, koşullar daha çok sonbaharla birlikte oturacak. 

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler, 2017 yılının size sevdiklerinizle huzur ve barış içinde arzularınızı getirmesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat