Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

565
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 20 - 26 Ağustos 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

Bu hafta Merkür retrosunu bitirdi ve Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Özellikle finansal konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Para kazanmak, gelir elde etmek adına insanlardan destekler göreceksiniz. Bu dönemde yeni projeler de üretebilirsiniz.

23 Ağustos Perşembe günü Güneş, Başak burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde iletişiminizi çok net ve etkili bir şekilde kullancaksınız. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla olan ilişkileriniz gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilir, ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Seyahatlerin gündeme geleceği bu dönemde hayatınıza birtakım pratik bilgiler de girebilir. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile beraber uzak akrabalarınızla ilgili birtakım gerginlikler olabilir veya farkındalıklar kazanabilirsiniz. Sosyal medya, seyahatler, basın yayın, hayata bakış açınız, inaçlarınız ile ilgili konularda muallakta kalan durumlar varsa, bunların netleştiğinin farkına varacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat