Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,076
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen Yengeçler,


Haftaya Ay'ın boşlukta başlaması ve akşam saatlerinde Aslan burcuna geçişi ile birlikte gün içerisinde kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bu süreçte çevrenizdeki insanlardan şüphe duyabilir, sevgilerini test etmek isteyebilirsiniz. Ufak tefek konularla ilgili sert söylemlerde bulunabilir, hiç olmadık insanlarla yaptığınız telefon konuşmalarında konuları çok farklı noktalara götürebilirsiniz. Salı gününe kadar duygu durumunuzu yönetmek adına daha mücadeleci olun.

Özellikle 7 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Terazi burcuna geçişi ile birlikte olaylara daha sıcak bakarken, diğer yandan fevri çıkışlarınızı çok net gözlemleyeceksiniz. 

Ev, dekorasyon, tadilat gibi konularla ilgili bir Yengeç burcu iseniz bu döngüde karşılıklı ilişkilerde istediklerinizi ifade ederken daha net ve yapıcı olmaya özen gösterin.

Hareketli bir hafta olacak. Hafta sonundan itibaren Venüs'ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte hem biraz duygularınızda ferahlama, hem de kendinizi daha rahat ifade etme söz konusu olacak.

Savunmacı yanınız bu hafta sizi baskı altına alacak. Bu dönemde biraz kendinize odaklanmanız ve her şeyi sıra ile yapmanız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat