Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

1,130
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 19 - 25 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftaya sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay - Ceres kavuşumu ile hayli de istekli gözüküyorsunuz. Neptün'ün, Kuzey Ay Düğümü'nün, Plüton ve Merkür'ün desteğiyle sanki ilahi yardım alıyor gibisiniz. Siz neye girişseniz daha güzel olasılıklarla karşılaşıyorsunuz. Eşiniz de sizi destekliyor. Güzel fikirler, konuşmalar haftaya güzel başlamanızı sağlıyor.  

Harika bir Venüs - Mars sekstili var . Bu açı ile evinizdeki rutin işlerinizi yoluna koymak için gerçek tutkunuzun ne olduğunu hissedebilirsiniz. 10, 11 ev yöneticileriniz olduğundan da iş ve sosyal çevre de harika güzel akışlar içerisinde bulacaksınız kendinizi.

Hafta ortasında bu kadar sosyallikten sonra biraz içe çekilmek isteyeceksiniz. Evde de Jüpiter desteğiyle huzurlu başlayacaksınız, lakin sırasıyla Neptün, Satürn, Kiron ve Merkür olumsuz açıları ile eğitim veya seyahat konularında netleşmekte zorlanabilir, doğru anlamadığınızı düşünebilirsiniz. Yapılacak işlerin yoğunluğu da sizi bunaltacak. Olası iletişim kazalarına karşı dikkatli olun. Kırılmamak için varsayımlardan uzak durun. Zaten işiniz ile ilgili güzel bir ani bir gelişme de sizi hemen motive edecek. 

Sevgili Yengeçler, hafta sonuna doğru bir hareketlilik var. 

Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Aşk, çocuklar, sahnede olma ve hobileriniz ile ilgili konulara güzellikler hoşluklar getirmeye hazırlanıyor. 

Güneş Terazi burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca evinizle ilgili meselelerinizi vurgulamaya hazırlanıyor. 

Ay'ın Yengeç burcunda oluşu,  kendinizle ilgilenmenizi gerektirecek bir enerji getiriyor. Venüs desteğiyle de hayli güzel gözükecek değişiklikler yapabilirsiniz. Şimdiden söyleyeyim.

Ay - Güneş karesi ile aile büyüklerinizle zırlaşmamaya dikkat edin. 

Merkür - Plüton üçgeni ile partnerinizle veya yakın çevrenizdeki ikili ilişkilerinizde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Bu zamanlamayı bir yere not etmekte fayda var. 

Haftayı para kazanacağınız bir olayın bağlantısını yaparken kapatabilirsiniz.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat