Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

1,061
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

Bu haftanın en önemli hareketi Güneş'in Oğlak burcuna geçmesi. Bu sizin için çok önemli, çünkü karşıt burcunuzda ilerleyecek. Yaratıcı kimliğinizi, ışığınızı ve enerjinizi ikili ilişkilerde, ortaklıklarda kullanmak isteyeceksiniz. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Tekliflere açık bir dönemdesiniz. Uzun zamandır evlilik düşünen Yengeçler varsa, bu hafta güzel etkiler alabilirsiniz. 

Aynı tarihte Merkür de Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Tekrar eski ilişkilerden kaynaklı konular gündeme gelebilir. Biten bir ilişkiniz varsa, orada halletmeniz gereken eski konular olabilir. İkili ilişkilerde karşı tarafa verdiğiniz sözler varsa, bunları tutmanız adına bazı konular gündeme gelebilir. 

Geçmişten gelen konuları hallettikten sonra yeni bir ilişkiye, ortaklığa başlayabilir veya bazılarınız da flörtöz başlayan bir ilişkiyi ciddi bir ilişkiye çevirebilecek etkiler söz konusu. 

Mars, 19 Aralık'ta Balık burcuna geçiyor. Yurtdışı bağlantılı işlerde çalışan Yengeçlerin şanslı olacağı bir dönem başlıyor. Uzak seyahatler gündeme gelebilir, uzak akrabalarınızla ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Mars'ın ele avuca sığmaz enerjisi ile beraber, stresli anlar da yaşanabilir. Fakat daha uzlaşmacı yaklaşırsanız bu konuları daha kolay çözeceksiniz.

Basın - yayın - medya alanında çalışan Yengeçler'in de şanslı olacağı bir dönemdeyiz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat