Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

1,182
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta aklınız ikili ilişkilerinizde. Sevdiğiniz kişiye daha ılıman yaklaşmak, onun anlayacağı dilden konuşmak, birlikte bir şeyler yapmak isteğindesiniz. Kendinizi ona adamaya hazırsınız aslında. Tabii o, buna hazır mı? 

Bu hafta 20 Temmuz'da evlilik hanenizde bir dolunay meydana geliyor. Dolunay karşıt burcunuzda. Bu da bu hafta ilişkileriniz adına önemli bir haftada olduğunuzu göstermekte. Ortaklı işleriniz olabilir, evlilik veya ortaklık ile ilgili de olabilir. Bu sizi ilgilendirebileceği gibi, eğer evliyseniz eşinizi de ilgilendirebilir.

Maddi konularda destekler aldığınız fakat masrafların, harcamaların da arttığı bir dönemden geçtiğinizi söylemeliyim. Dolunayın yönetici gezegeni Satürn'ün Merkür ile destek yapması ve tabii Venüs ile kurduğu dost enerjiler aslında sürüncemede olan, genel rutininizi ilgilendiren işlerinizin de düzenlendiği bir dönemde olduğunuzu da gösteriyor. Önemli kararlar alıyorsanız, bu konuda destekleniyorsunuz. Ayrıca alacağınız haberlerin sizler için önemli olduğunu görüyor ve bu haberlerin de olumlu olabileceğini düşünüyorum. Dediğim gibi, dolunay farkındalığımızın arttığı zamanlardır. Dolayısı ile özellikle günlük genel temponuz ve beklediğiniz teklifler açıklanıyor, duyuyor ve harekete geçiyor gibisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat