Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,487
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Sizler için yoğun ve iletişim konularında ilginç detayların öne çıktığı bir hafta başlıyor. Bu haftaya girerken, 17 Nisan Pazar günü Mars geri gitmeye başladı ve bu bizleri birtakım konularda sınırladı. Hayatın olumlu yönlerine karşın olumsuz ve elimizde olmayan şeylerin de etrafımızda döndüğünü bir kez daha bizlere hatırlatmaya başladı diyebiliriz. 

Mars retrosu sağlık evinizde gerçekleşiyor ancak bu durum mutlaka sizinle ilgili olmayabilir. Belki beslediğiniz, bakımını üstlendiğiniz bir evcil hayvanınızı da ilgilendirebilir. Bu dönemde bu konularda biraz pasif kalabilir, aksiyon alamayabilir ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. 

Genel anlamda duygularınız bu hafta inişli çıkışlı. Bazen kendinizi iyi hissederken bazen depresif ve olumsuz duygulara kendinizi kaptırabilirsiniz. 

22 Nisan'daki dolunayla beraber birtakım kopuşlar ve bitişler yaşayabilirsiniz. Gerginliklerden uzak durmak hepimizin yararına değil mi sevgili Yengeçler...

Cuma günü Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay sizi de aşk konularına dikkat etmeniz konusunda uyarıyor. Aşk sandığınız, etkilendiğinizi zannettiğiniz birinin aslında hiç de düşündüğünüz gibi çıkmaması sizi şaşırtabilir ve buna bir son vermek isteyebilirsiniz. Diğer yandan çocuklarınızla ilgili bir karar almanız gerekebilir veya kadersel olarak onlarla ilgili bir şeylerin bitmesi söz konusu olabilir. Belki okulu bitiriyorlar veya başka şehre taşınma kararı aldılar... Onları bu konularda desteklemek yararınıza olacaktır. Her şeye rağmen güzel ve dopdolu bir hafta sizleri bekliyor olacak.

Bir sonraki hafta görüşünceye dek hoşçakalın? 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat