Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

672
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da sosyal ortamlarda keyifli organizasyonlar yaparken başlayabilirsiniz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından inançlarınız ile ilgili olarak yumuşak bir enerjiyle ikili ilişkilerinizle ilgileneceksiniz. Plüton üçgenine akan enerjilerle de eşinizle veya ortağınızla kalıcı başlangıçlar yapabilirsiniz.

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Çalışma ortamınız ve yapılması gereken işlerinizle ilgili olarak güzellikler sizi bekliyor olacak. Ay Boğa'dayken sosyal ortamlarda keyif almak ile ilgilenen siz, Ay'ın İkizler'e geçmesi ile birlikte içsel  ve zihinsel hareketlilik yaşayacaksınız. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. 7. evinizdeki olan vurgu ile eşinizle, ikili ilişkilerinizle ilgili olarak muazzam büyük bir enerji var ki doğru yönlendirilmediği takdirde kesinlikle yıkıcı olabilir nitelikte. Kesinlikle kendinizi güç savaşları içerisinde bulabilirsiniz. Kendimizin farkında olmalıyız, kibirin tuzağına düşmezsek çok daha kolay bu enerjilerle baş edebiliriz.

Haftayı Ay Yengeç burcunda kendinize odaklanarak kapatıyoruz ve Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca gündemimiz kendinizi tanıtma, çocuklarınız  veya sevgiliniz olacak. Keyifli enerjiler diliyorum.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat