Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

951
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Pazartesi güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerden aldığınız destek motivasyonunuzu artırırken iletişim konusunda da gayet başarılısınız. Çevrenizdeki kişiler sizi takdir ediyor ve yayıncılık medya pazarlama konularının altından rahatça kalkabiliyorsunuz.

Hafta ortası çarşamba ve perşembe günleri Ay'ın aldığı zorlu açılar sizleri de etkiliyor. Pek tabii Ay sizin yönetici gezegeniniz olduğu için en çok sizi etkiliyor diyebilirim. Çarşamba etkin olacak bir Plüton karesi var. Uranüs'le ise karşıt açıda olacak aynı günlerde. Kendinizi yıpratmaya meyilli bir yapıdasınız sizler zaten. Ancak fazla fedakarlık zarar getirir, bunu biliyorsunuz. Yine de bile bile lades olmaya devam ediyorsunuz.

Konu özellikle ev ve aile olduğu zaman sizin için akan sular duruyor sevgili Yengeçler. Bu hafta aile büyükleriniz ve onların dertleriyle uğraşmak için yeterli vaktiniz olacak. Fakat siz onların ebeveyni gibi davranıyorsunuz. Bırakın onlar size ebeveynlik etsinler diyorum ve hafta sonunda olacak dolunaya geçmek istiyorum. Bu dolunay Yay burcunda olacak. Oldukça gergin açılara sahip, agresyonlu ve tansiyonu yüksek bir dolunay. Sizin çalışma ortamınızda birtakım sorunlar yaşayacağınız sinyallerini veriyor. Ofis değiştirebilir veya işyerinde birtakım sorunlar çıkabilir. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat