Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,828
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, hafta başı özellikle çarşambaya kadar olan dönemde duygusal alanlarınızda hırslı ve gergin olabilirsiniz. Bu süreçte sizi daha depresif kılabilecek enerjiler, özellikle ilişkilerinizle ilgili ani kararlardan hafta ortasına kadar kaçınmak gerektiğini gösteriyor. 

Yengeç burcu bu hafta

Çarşambadan itibaren burcunuza geçecek olan Ay enerjileri sizi de rahatlatacak. Duygusal iniş çıkışlar hala olsa da, bakış açınız daha net ve kararlı olma yönüne geçecek. Bu hafta duygusal alanlarda adımlarınızı daha çok hafta ortası çarşamba öğleden sonradan itibaren planlamanız daha doğru olacaktır. Duygusal açıdan ani ve fevri kararlar alma ve hatta uygulama eğilimleriniz hayli yüksek, dikkatli olmakta fayda var.

Bu hafta maddi açılardan riskli adımlar atmadan, temkinli davranmak yine doğru olur. Öte yandan finansal konularda uzun süredir bekleyen bir durum aniden yön değiştirerek sizi şaşırtabilir.

Cumadan itibaren partnerinizle konuşmak, iletişim içinde olmak öne çıkıyor. Hafta sonu renkli ve eğlenceye dönük olma, farklı bir şeyler yapma istediğiniz artacak. Bu nedenle hafta sonunu etkinlik içinde bulunacak şekilde planlamak size daha iyi gelebilir. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat