Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

888
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftaya Boğa burcundaki dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay sizin arkadaşlık hanenizi etkiliyor. Sosyal çevreniz, sosyal sorumluluk projeleriniz veya çevrenizdeki genel olarak insan toplulukları arasında birtakım mücadele, kendinizi anlatma ifade etme zorluğu, çekişme gibi durumların içerisinde olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız arasında bir münakaşa yaşanabilir ve elemeler yapılabilir. 

Salı günü Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilir, biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Motivasyonunuzu tekrar toplamak ve iç sesinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Kendi sesiniz sizi yanıltmıyor, bunun siz de farkındasınız. Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerde bayağı yıpranmıştınız. Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesiyle bir nebze sakinlik ve huzur bulacaksınız. Küs olduğunuz birileri ile barışma durumları sizi mutlu edebilir. Partneriniz daha iletişimsel ve içine attıklarını sakinlikle anlatma çabasında, bu da size ve ona bir şans hakkı tanımanızı sağlayabilir. Mars'ın artık Kova burcunda oluşu ise eforunuzu kredi ve borçlar üzerinize yoğunlaştırdığınızı anlatıyor. Ortaklıklar, yeni projeler, yeni kazanç yolları arayabilirsiniz. 

Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcunda olacak. Sizin burcunuzda yöneticiliğe sahip olan Ay, kendinizi motive hissetmenizi sağlayabilir, aynı zamanda duygusallığa neden olabilir. Değişken bir ruh hali ve iniş çıkış yapan duygu durumunuzu iyi kontrol etmelisiniz. 

Sevgiyle kalın, iyi haftalar olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat