Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

680
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Eşinizle veya ortağınızla ilgili ani bir gelişme hafta başında sizi meşgul edecek gibi gözüküyor. 

Güneş ve Merkür sizin 3. evinizde kavuşuyorlar. Yakın çevreniz, kardeşleriniz veya akrabalarınızla hayli artan bir iletişim trafiği olacak. Telefonlar, yazışmalar konuşmalar hayli aktif. Yazan birisiyseniz güzel şeyler de yazabileceğinizi söylemeliyim. 

Ama bu kavuşuma Mars kare yapıyor. Çalışma arkadaşlarınız, bitmeyen işleriniz planlarınızı biraz engelleyecek agresyonu, size taşıyacak gözüküyor. 

Ay'ın Kova'ya geçişiyle birlikte gündeminiz değişiyor. Partnerinizin maddi kaynakları, kredi borçlarınız ile ilgileniyorsunuz.

Haftanın önemli gelişmesi Cuma günü. 1 Eylül'de yeni ve hızlı başlangıçlar yaptığımız konuları hızlı sonuçlara ulaştıracak bir Ay tutulması yaşayacağız . Bu gelişme sizin iletişim, öğrenim alanınızda olacak. Girişmiş olduğunuz eğitim konularında bir gelişme kaydedebilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili bir konu bir sonuca bağlanabilir.

Tutulmayla birlikte yurtdışı işleriniz, hukuki konularınız sonuçlanma enerjisine bürünüyor. Diğer yandan Güneş-Kiron karşıtlığı da tutulmayla beraber devrede olduğundan iletişiminizde yaralanmış hissedecek kadar hassaslaşabilirsiniz. Aman dikkat. 

Haftayı kariyerinize, mesleğinize fokuslanarak geçireceğiniz bu dönemde özellikle çalışma arkadaşlarınızdan spontan bir destek alabilirsiniz. Sinyalleriniz açık olsun bence. 

Venüs - Uranüs karşıtlığı ile hafta sonunda iş ev dengenizi yoluna koymak adına çok yaratıcı bir fikir üretebilirsiniz, benden söylemesi. 

Sevgiyle ve neşeyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat