Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,349
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi, İkizler burcunda 14 Aralık'ta gerçekleşecek dolunay. Sizin 12. evinizde gerçekleşiyor. Dolayısıyla bilinçaltınızda geçmişten gelen bazı konular varsa, bunlar sizi rahatsız ediyorsa bırakmak için güzel etkiler alacaksınız. Gıyabınızda dönen işler varsa, bunların farkına varacaksınız. Dedikodunuzu yapan birtakım insanlar varsa, bunları öğreneceksiniz. 

Bu haftaki dolunaya Güneş ve Satürn kavuşumu eşlik ediyor ve bu 6. evden geliyor. Çalışma ve iş ortamında, insanlara ve topluma hizmet ettiğiniz konularda somut ve gerçekçi adımlar attığınız takdirde, dolunayda gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunları daha rahat çözme fırsatı bulacaksınız. 

Bu hafta iş ve çalışma ortamı ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Yeni bir işe başlayabilir ya da uzun zamandır düşündüğünüz bir iş, meslek, kariyer varsa hayal gücünüzü bir kenara bırakarak veya tam tersi, hayallerinizi yanınıza alarak bunları gerçekleştirmek adına somut adımlar atma fırsatı bulacaksınız. Eğer bunları yapabilirseniz, dolunayın güzel etkilerini sırtınıza alacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat