Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

1,155
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Bu hafta Mars burç değiştiriyor ve artık Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Cinsel enerjiniz yüksek. Yaşamdan keyif almak adına kendinizi motive ve güçlü hissedeceksiniz. Aşk, ilişkiler gibi konularda girişken olduğunuz bir dönemdesiniz. 

Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Ay'ın Mars ile beraber olduğunu görüyoruz. Bu güne dikkat etmek gerekiyor. Kendinizi sinirli ve gergin hissedebilirsiniz. Mars'ın etkisi sadece bu değil. Aynı zamanda güçlü ve motive de hissedeceksiniz. 

Venüs, Yay burcunda ilerliyor. Günlük, rutin işlerinizi daha kolay bir şekilde halledeceksiniz. İş ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bunlara kolay bir şekilde ulaşacaksınız. 

Salı ve çarşamba günü Güneş ile Merkür beraber hareket ediyor. Merkür geri harekette olduğu için özellikle iş alanında, çalışmalarınız ile ilgili konularda, günlük rutininizde geçmiş meselelerin ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. 

Cuma ve cumartesi ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile beraber Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Özellikle ilişkilerle ilgili konularda geçmiş meseleler gündeme gelecektir. Geçmişte anlayamadığınız, çözemediğiniz konuların bu dönemde farkına varacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat