Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,378
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, hafta başı salı gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, sizi aktif ve öne çıkan etkiler ile hızlı çözümler üretmeye ve eksikleri tamamlamaya sevk edecek. Bu hafta duygusal alanlarda ve genel olarak iş konularınızda sonuca ulaşmak adına rekabet etmeniz, pürüzleri çözerek ilerlemeniz gerekecek. Bu nedenle her konuda organize olmak, planlı davranmak önemli olacak.

Haftanın genel teması ilişkilere ve duygusal alanlara daha fazla odaklanmanızı sağlayabilir. Beraberliklerinizde sorumluluklarınız öne çıkarken, kaçtığınız, konuşmak istemediğiniz alanlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle perşembeden itibaren etkin olacak bu enerji nedeniyle perşembe -cumartesi arası karşı tarafa kendinizi ifade etmek için daha yoğun çaba sarf etmek arzusunda olabilirsiniz.  

Bu hafta karşı burcunuzda gerçekleşecek Mars - Pluto kavuşumu, sizi oldukça aktif kılarken, olayların üzerine gitme, adım atarken öncü olmak söz konusu. Bilhassa ikili ilişkiler ve ortaklı konularda cesur davranışlar sergilemek, olayları yönlendirme eğiliminde olmak, iş ve özel hayatınızda kendi sınırlarınızı ortaya koymak adına sizi aktif kılacak. 

Bu hafta sorumluluklarınızla yüzleşerek ve artık çözmek veya ilerlemek istediğiniz konularda adımları çekinmeden atmak ve sonuç almak adına destekleyici etkiler sizi durum ve olayların merkezi yapabilir. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat